Dungeon, magie, kouzelnice

Skladby v atmosféře procházení kobek, magických událostí, čarování či boje v temném prostředí
Na Měsíci
06.04.2017
Neobvyklý song (na mě) s neobvyklými nástroji.
FL Studio 12
Foto: NASA (First View of Earth from Moon) (zdroj)
Phaeriss
07.11.2015
Představte si, že jste v temné kobce. Nikdo neví, co se skrývá na druhé straně. Ale možná tam bude něco nádherného...
FL Studio 11
Foto: Část podzemních chodeb v Josefově
Phaeriss
17.12.2014
Užijte si v prostředí Koněpruských jeskyní, doprovázet vás bude hudba, kde se atmosféra střídá jako na horské dráze. Chvíli jste napjatí, chvíli vystrašení no a občas i naprosto v pohodě. Zkrátka vyberte si svou cestu ;-)
FL Studio 11
Foto: Koněpruské jeskyně
Phaeriss
24.11.2013
Procházení temným bludištěm je přímo stvořené pro nebojácné hrdiny. V hororové atmosféře už možná nikdy nenajdeš cestu ven, ale můžeš tu najít mnoho cest rovnou do pekla... Skladba je hodně krátká, protože jsem k ní ztratil data a nástroje - tudíž už delší nebude.
Fruityloops 3.5.6
Foto: Podzemní chodba v dělostřelecké tvrzi Bouda
Phaeriss
26.09.2013
Tato skladba je součástí virtuálního projektu Journey of the Sorceress, jež zachycuje dobrodružné výpravy osamělé čarodějky. Ta na své cestě plní různé mise a jednou z nich je procházení starým opuštěným sídlem, ve kterém se skrývá mnoho duchů, monster, přízraků a další havěti. Mladá kouzelnice zpočátku ani neví, proti jakému protivníkovi vlastně stojí, ani jak s ním bojovat. Přestože Stíny starověkého sídla na ni již čekají, ona je i tak rozhodnutá udělat vše, co je v jejich silách, aby splnila své poslání: Vnést světlo do temnoty.
Fruityloops 3.5.6
Foto: Středověká krčma Dětenice, Česká republika
Speciální poděkování Astře za cenné komentáře i spolupráci na příběhu projektuNení-li uvedeno jinak, autorská práva na hudbu, fotografie, videa, obsah a design webu vlastní Phaeriss (Petr Polomík).
Hudba, jehož autorem je Phaeriss, podléhá licenci

Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní
.
Smí být šířena, kopírována, upravována a využívána komerčně, a to za podmínek zachování stejné licence a uvedení autora.