Trance a rychlejší hudba

Něco k probuzení a rozproudění krve v žilách. Tenhle typ muziky jsem měl rád už od mala, takže se k němu samozřejmě rád vracím ;-)
Phaeriss
21.11.2016
Po několika pomalejších relaxačních melodiích nastal čas na další kousek rychlejší trance muziky. Tentokrát se narodila v FL Studiu 12 místo starší 11. Ne, že by v tom byl nějaké rozdíl, protože sotva nějak ovládám tu jedenáctku ;-) Nicméně jsem se fakt snažil, aby tahle skladbička zněla lépe, než ty mé předchozí pokusy, tak doufám, že se někomu bude líbit - nebo aspoň pár sekund někde uprostřed ;-) Tak si to užijte a kdyžtak se nebojte třeba nechat na youtube komentář ;-)
FL Studio 12
Foto: zdroj).
Phaeriss
07.08.2016
psychedelic trance, goa trance
FL Studio 11
Foto: NASA/JPL-Caltech (Alone in Space - Astronomers Find New Kind of Planet.jpg), zdroj).
Phaeriss
07.08.2016
Tak tohle je starší skladbička stará tak deset let. Letos jsem ji upravil do trochu lepšího kabátu. Jasně, že by mohla být technicky ještě lepší, ale to byste čekali dalších deset let :-) Tak snad se bude líbit i takto. Mimochodem existuje i pomalá relax verze, která by se tu do roka a do dne mohla rovněž objevit, slibuji ;-)
FL Studio 11
Foto: vlastní
Phaeriss
03.08.2016
Toška toho volání mimíků ;-)
FL Studio 11
Foto: Slunce s mraky v negativu - kdo by snad nepoznal ;-)
Phaeriss
03.08.2016
Další tanečnější sklabička, vstupujeme do tajné cesty ;-)
FL Studio 11
Video: Toto video je mezi volně šiřitelnými videi nejbližší mým představám k tématu Uroboros a vlastní jaksi bohužel nemám ;-) Ale myslím, že je mnohem lepší, než bych já mohl nabídnout ;-) zdroj).
Phaeriss
30.04.2016
Nekonečný koloběh života, ve kterém se postupně setkáváme s různými starostmi i radostmi. Mládí a dravost je pozvolna nahrazována moudrostí, klidem a rozvahou, až nakonec přijde den, kdy začne zase vše od začátku ;-) Toť příběh dnešní hudební nabídky, která se opět drží rychlejšího stylu a tentokrát i docela stejné melodie od začátku až do konce ;-) Ale kdo chce a hledá, určité změny najde - jak v životě, tak zde ;-)
FL Studio 11
Video: Toto video je mezi volně šiřitelnými videi nejbližší mým představám k tématu Uroboros a vlastní jaksi bohužel nemám ;-) Ale myslím, že je mnohem lepší, než bych já mohl nabídnout ;-) zdroj).
Phaeriss
18.02.2016
Pro milovníky trance hudby je tu jedna další. Docela i rychle vytvořená (základní kámen vznikl tak před 14 dny), ale vím, že kdybych ji chtěl furt nějak vylepšovat, tak to nakonec bude spíš ke škodě. A takhle aspoň drží podobnou atmosféru od začátku do konce.
FL Studio 11
Foto: Nebe (to je šok, co? Ale je to má vlastní fotka - to už by mohl být šok větší :D)
Phaeriss
30.01.2016
Kdo věří v nějaký ten vyšší svět, musí zde vidět mohutný oblačný hrad, který se před pár lety zjevil přede mnou. Hrad se rozplynul pár vteřin poté, co jsem stihl udělat první snímek. Ale byl úžasný.... Stejně jako takhle skladbička? Ehm.. tak asi ne :-) Ale chci dávat obrázek ke každé mé skladbě a tahle fotka tak nějak splňuje mé představy pro tuto vydávanou. Tak snad se bude líbit ;-)
FL Studio 11
Foto: Vzdušný zámek nad krajinou
Phaeriss
07.11.2015
Další trošku rychlejší skladbička z mého vesmíru :-)
FL Studio 11
Foto: Mlhovina Rosette, červená barva pochází z vodíku. (Image based on data obtained as part of the INT Photometric H-Alpha Survey of the Northern Galactic Plane, prepared by Nick Wright, University College London, on behalf of the IPHAS Collaboration. zdroj).
Phaeriss
19.02.2015
Po nějakém čase je tu zase jedna rychlejší skladbička. Tentokrát poletíme výš a výš :-)
FL Studio 11
Foto: Flying eagle (autor: Angell Williams, zdroj.
Phaeriss
19.02.2015
Co takhle trochu ztřeštěný závod kolem naší sousední planety? Bez podvádění, bez spankového režimu, bez narážení do dopravních značek, autopilot a stroje na sušenky vypnuté, start na píšťalku... tak fajn a kdo tu má píšťálku?
FL Studio 11
Foto: Maat Mons on Venus (autor: NASA, zdroj. )
Phaeriss
17.12.2014
Malé dobrodružství nočního světélka, které si jen tak cestuje po světě.
FL Studio 11
Foto: Rychlostní komunikace před Prahou, foceno s dlouhou clonou (větší už můj foťák neuměl :D)
Phaeriss
20.4.2014
Další vesmírná mise, tentokrát se pokusíme přistát na Marsu, ačkoliv se zdá, že kapitán křižníku by nejraději zůstal na oběžné dráze a sledoval tu nádhernou rudou planetu z povzdálí.
FL Studio 11 (+Harmless generator)
Foto: Mars like planet with fires (Autor: CantoX5)
Phaeriss
13.12.2013
Další pohodová skladbička v momentu blížící se bouře. Přichází čas na úder hromového zvonu ;-)
Fruityloops 3.5.6
Foto: Malá momentka táborníka sledujícího mračící se oblohu (upraveno)
Phaeriss
23.11.2013
Trochu rychlejší skladba vyprávějící příběh o posádce lodě, podnikající průzkumnou a nebezpečnou cestu vesmírem v souhvězdí Andromedy.
Fruityloops 3.5.6
Foto: M31 Andromeda spiral Galaxy (Autor: Boris Štromar)Není-li uvedeno jinak, autorská práva na hudbu, fotografie, videa, obsah a design webu vlastní Phaeriss (Petr Polomík).
Hudba, jehož autorem je Phaeriss, podléhá licenci

Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní
.
Smí být šířena, kopírována, upravována a využívána komerčně, a to za podmínek zachování stejné licence a uvedení autora.