Tvrdší a zvláštní hudba

Tahle kategorie se většině lidem líbit nebude, ale zase by mohla zaujmout ty, kteří nad ploužáčky a ubrečenými skladbami ohrnou nos. Zkrátka tady se můžete vyřvat, vyblbnout a možná i bouchat hlavou o zeď :-)
Phaeriss
1.1.2016
Život není jen pohádka plná hezkých a klidných zážitků. Někdy také musíš bojovat. Bojovat s démony. Ve tvé hlavě. Ve tvém životě. Před tvou vlastní tváří. Jsou všude. Nejsou nikde. Ve stejný čas.... Dokážeš přežít?
FL Studio 11
Foto: Hell girl (autor: Murat Ortasil, zdroj: Zdroj)
Phaeriss
4.6.2014
Není třeba reklam, varovných nápisů a teoretických řečí o bezpečí na silnici. Kde nepomohou slova, přichází čas na nahlédnutí do kruté reality - do vymítače životů. Nemůžeš se restartovat... Nemůžeš vrátit čas... Vítej v neustálém ohrožení - v tvé sedačce - na tvé silnici - Stále máš JEDEN ŽIVOT - Tak zpomal a važ si ho.
FL Studio 11
Video: Fatal car crashes (youtube kanál: Accidents)
Foto: Stop značky na železničním přejezdu blízko města Tábor, Strašidelné podzemí ve městě TáborNení-li uvedeno jinak, autorská práva na hudbu, fotografie, videa, obsah a design webu vlastní Phaeriss (Petr Polomík).
Hudba, jehož autorem je Phaeriss, podléhá licenci

Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní
.
Smí být šířena, kopírována, upravována a využívána komerčně, a to za podmínek zachování stejné licence a uvedení autora.